One Directon üyeleri Liam Payne'nin ölümünün ardından duygusal mesaj yayınladı! 'Kardeşimi kaybettim'

Magazin

Moderator
6711f120d2212910a9e9a3bf.jpg

Dünya, One Direction eski üyesi Liam Payne'den ölüm haberiyle sarsıldı. 31 yaşındaki Liam Payne, Arjantin'de kaldığı otelin balkonundan düşerek yaşamını yitirdi. Dağılan İngiliz müzik grubu One Direction üyesi Liam Payne, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'teki Palermo semtinde bulunan Casa Sur Oteli'nin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Olay yerine gelen acil servis, ölümünü doğruladı.

Buenos Aires polisi, alkol ya da uyuşturucu etkisinde olduğu tahmin edilen agresif bir müşteriye müdahale için "Casa Sur Palermo" adlı otele giden ekiplerin, buraya ulaştığı anda bahçede bir gürültü duyduğunu ve bir erkeğin ağır yaralı halde yerde yattığının belirlendiğini bildirdi.

Buenos Aires ambulans hizmetleri adına açıklama yapan Alberto Crescenti, yaklaşık 40 metre yükseklikteki balkondan düşen Payne'e ilk müdahalenin, yaşama şansı çok düşük haldeyken yapıldığını ifade etti.

İlk ihbarın saat 17.04'te yapıldığını, ambulansın olay yerine 17.11'de ulaştığını anlatan Crescenti, Payne'in olay yerinde yaşamını yitirdiğini söyledi.

İngiliz şarkıcının ölüm haberinin ardından çok sayıda ünlü isim ve sosyal medya kullanıcısı, üzüntülerini dile getiren paylaşımlar yaptı.

6711f083d2212910a9e9a3b6.jpg

One Direction'ın eski üyesi Liam Payne hayatını kaybetti
Hayatını kaybeden Liam Payne'nin şarkı sözleri olay oldu! 4 yıl önce...

"SONSUZA DEK KALACAK"

En merak edilen paylaşımlardan biri de eski grup arkadaşlarınınki oldu. Liam'ın fotoğrafını paylaşan Harry Styles, "Liam'ın vefatıyla yıkıldım. Birlikte geçirdiğimiz yıllar, hayatımın en değerli yılları arasında sonsuza dek kalacak. Kalbim Karen, Geoff, Nicola ve Ruth, oğlu Bear ve onu benim gibi tanıyan ve seven dünyanın dört bir yanındaki herkes için kırılıyor." yazdı.

6711f090d2212910a9e9a3b8.jpg

"BENİ DUYABİLECEĞİNİ UMUYORUM"

Zayn Malik de yıllar öncesinden bir fotoğraf paylaşarak, "Liam, kendimi yüksek sesle seninle konuşurken buluyorum, beni duyabileceğini umuyorum, hayatlarımızda daha yapacağımız çok fazla konuşma olduğunu düşünmeden edemiyorum. Hayatımın en zor zamanlarında bana destek olduğun için sana hiç teşekkür edemedim. 17 yaşında evimi özlediğimde, her zaman olumlu bakış açınla ve güven verici gülümsemenle yanımda olurdun ve bana arkadaşım olduğunu ve sevildiğimi hissettirirdin. Sen bizi terk ettiğinde bir kardeşimi kaybettim ve sana sadece bir sarılmak için neler verebileceğimi anlatamam. Seninle yaşadığım tüm anıları sonsuza dek kalbimde saklayacağım, şu an hissettiklerimi açıklayacak veya haklı çıkaracak hiçbir kelime yok, sadece harap olmaktan öte. Umarım şu an nerede olursan ol iyisindir, huzurlusundur ve ne kadar sevildiğini biliyorsundur." yazdı.

6711f0aad2212910a9e9a3bb.jpg

"KARDEŞİMİ KAYBETTİM"

Louis Tomlinson da, "Bunu yazdığım için çok üzgünüm ama dün bir kardeşimi kaybettim. Liam her gün örnek aldığım, çok pozitif, komik ve iyi kalpli biriydi. Liam'la ilk tanıştığımda 16 yaşındaydım ve ben 18 yaşındaydım, sesine anında hayran kaldım ama daha da önemlisi zaman geçtikçe hayatım boyunca özlemini çektiğim iyi kalpli kardeşimi görme şansı yakaladım. Keşke sana veda etme ve seni ne kadar sevdiğimi bir kez daha söyleme şansım olsaydı." ifadelerini kullandı.

6711f0c6d2212910a9e9a3bd.jpg

Geri